„Przypie..ić i odpuścić…”

Wspaniały aktor Roman Wilhelmi uważał, że najlepsza taktyka (aktorska w jego przypadku) to „przypie..ić i odpuścić”. Blisko mi do tego w ostatnich dniach. Najtrudniejsza kwestia brzmi – gdzie przypie..ić, a gdzie odpuścić. Odpowiedzi wciąż szukam, ale powoli zaczynam czuć o co chodzi. Duże ukojenie dały mi posty z forum GW. Mnóstwo historii o wypadających soczewkach, próbach znalezienia alternatywy dla nich, emocji z tym związanych. Zresztą znaleźliśmy tam dużo konkretnych i konstruktywnych rad, jak chociażby adresy stron internetowych w USA, gdzie soczewki można kupić znacznie taniej niż w Polsce. Mnie dużo dają wpisy innych mam, bo widzę, jak nie jestem sama w swojej bezsilności i emocjach. To daje więcej siły. Teraz czuję, że robię dużo dla Kaliny, dla jej rehabilitacji, ale siebie nie przeskoczę. Zresztą mam też Karolę, która potrzebuje mnie i czasu razem spędzanego. Zrobię więc wiele, by soczewki nie zgubić, tanio sprowadzić zapasową i nie przerwać Kaliny rehabilitacji. Być może nawet pojadę wkrótce do Prosta (i tak czeka nas wizyta, ale staramy się o wcześniejszy termin), by przedyskutować sprawę wypadania, rehabilitacji, poszukać nowych rozwiązań. Ale siebie nie przeskoczę i nie poświęcę. Jestem dla siebie ważna.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „„Przypie..ić i odpuścić…”

  1. Trzeciak pisze:

    Pozdrowienia dla Karoli – jej też pewnie teraz nie jest łatwo. Przydałby się prawdziwy „koralik Karolci”, który spełniałby życzenia… :)

  2. Olga pisze:

    Oj tak, choć przyznam szczerze, że koralik przydałby się i mnie:-)

  3. Magdalena pisze:

    „Jestem dla siebie ważna.” nic dodać nic ująć! Ty wiesz że wiele osób trzyma za WAS kciuki, będzie co raz lepiej i łatwiej..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>