Rehabilitacja Kaliny – subkonto i 1 %

Kalina blog i 1 %

Pdf powyżej można wydrukować. Poniżej także są wszelkie informacje jak i gdzie wpłacać pieniądze dla Kalinki.

Dzięki pomocy Regionalnej Fundacji Pomocy Niewidomym w Chorzowie, zbieramy fundusze na rehabilitacje Kalinki. Chodzi głównie o zakup soczewek twardych, leczniczych. Dzięki nim Kalina nie tylko widzi lepiej. Chodzi też o to, by mózg dostał jak najlepszy obraz i mimo uszkodzenia nerwów wzrokowych „uczył” się widzieć. Soczewki i rehabilitacja to dla Kalinki jedyna szansa na w miarę normalne funkcjonowanie. Niestety koszt jednej soczewki to minimum 750 zł, a potrzeba ich w roku co najmniej 10. Każda wpłata jest dla nas cenna i za każdą z góry dziękujemy.

Środki finansowe prosimy kierować na adres;

Regionalna Fundacja Pomocy Niewidomym
ul. Dąbrowskiego 55a
41-500 Chorzów

Nr konta bankowego;

ING Bank Śląski Katowice O/Chorzów
28 1050 1243 1000 0022 6024 6216

z dopiskiem; „na leczenie i rehabilitację Kaliny Cichoń”

Można też przekazać 1 % podatku, jaki jest do zapłaty za dany rok podatkowy. 1 % podatku mogą Państwo przekazać składając wniosek do Urzędu Skarbowego wraz z deklaracją roczną. We wniosku (zamieszczonym w formularzu zeznań) należy wpisać nr KRS 0000018926 oraz wysokość kwoty przekazywanej na rzecz Fundacji odpowiadającej 1 % należnego podatku. Ponadto w formularzach w polu „Informacje uzupełniające” należy podać cel szczegółowy „na leczenie i rehabilitację Kaliny Cichoń”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>